עדכונים במייל

פוסטים אחרונים מהבלוג

ויראלי

default icon

חיילות צה"ל משתרללות בעורף האויב: פתרון לבעיית ההסברה?

0

התוכנית “צינור לילה” דיווחה אמש שתמונות וסרטונים פרובוקטיביים של חיילות צה”ל הפכו ללהיט בבלוגים ערביים ברחבי העולם. בסרטונים נראות החיילות בלבוש מינימלי במסגרת צבאית, כמו לבוש מדים מרושל או עירום בבסיסי צה”ל.

כל מהנדסי הבניין באתר b144

בתמונות והסרטונים שהועלו או דלפו לרשת ניתן להבחין בציוד צבאי (וכמובן שגם החיילות עצמן הן “רכוש צה”ל” בזמן שירותן). התמונות והסרטונים הועתקו לפורומים ואתרים בערבים ושם התגלו כשוס, עוררו התרגשות ותגובות רבות. אחד המגיבים כתב: “תמיד תהיתי למה הצבא הישראלי כל כך חזק. עכשיו אני מבין: יש להן בנות טילים”.

image

ב”צינור לילה” היו מאוד מודאגים והתייחסו לפרשה כמחדל, מבוכה לצה”ל וגול עצמי. אנחנו הרבה יותר סלחנים. אולי אותן חיילות לא מייצגות בכבוד את ערכי צה”ל, אך סרטון אחד כזה תורם להסברה הישראלית במקום בו מיליון סרטוני הסברה דמיקולו נכשלים. אנחנו צריכים ללמד את חרמני העולם שחיילות צה”ל מאמינות באהבה ולא במלחמה. ובנות רק רוצות לכייף, לא ככה?

אני ציני כמובן, אם כי יש תקדים לרעיון. בשנת 2007 משרד החוץ יזם צילום של ארבע חיילות בבגדים תחתונים עבור כתבת השער של Maxim. הכתבה, שהתפרסמה תחת הכותרת “הנשים של צה”ל”, נועדה לשפר את תדמית ישראל בעולם. היוזמה ההיא, בכיכובן של גל גדות, ניבית בש, ירדן הראל ונטלי ניב, חטפה אש על נכונות המדינה לסרסר בחיילותיה בקמפיין פורנוגרפי.

תגיות: , , ,לחצו לייק ותקבלו את
הסיפורים הכי מעניינים
בנושא:
חורים ברשת
 1. צינור לילה, תוכנית צהובה ולא רצינית, הפרצופים
  הצדקניים של גיא לרר והכתב שלו לא יכולים להסתיר
  את הצביעות של עולם התקשורת. אייטם צהוב עם עירום
  להעלאת הרייטינג..בעידן היוטיוב פייסבוק אין שום
  בעייה לאסוף תמונות סטריפטיז שמפוזרות ברשת…תתחילו להתעסק בנושאים יותר חשובים כגון
  איכות הסביבה.

 2. איך אף אחד לא מדבר על הצביעות שבה אחת מהבנות המופיעות בצינור לילה, ירדן הראל, הופיעה בשנת 2007, כפי שנכתב כאן, בתחתונים, כדי לקדם את צה”ל ואת הבנות המשרתות בו?

 3. פינג: ישראל מושיטה בקשות חברות לכל המדינות סביבה (ויראלי) | חורים ברשת

Performance Optimization WordPress Plugins by W3 EDGE
Google Analytics Alternative "5 הכי", הגאדג'טים והמוצרים המומלצים שלנו. קליק לביקור